4K 144Hz Televizyon : TCL T7K Mini LED TV  
4K 144Hz Televizyon : TCL T7K Mini LED TV  
  • Nisan 21, 2024

4K 144Hz Televizyon : TCL T7K Mini LED TV  

TCL T7K Mini LED TV

TCL’nin T7K Mini LED TV serisi, ev sinemalarından oturma odalarına kadar her türlü mekâna uygun boyutlarda, 55 inçten 98 inçe kadar çeşitli ekran boyutları sunuyor. Bu serinin en büyük modeli, 960’dan fazla karartma bölgesi ile birlikte 1600 nit’e kadar çıkan zirve parlaklığı ile gerçek bir XDR Mini LED ekran özelliğine sahip. TCL’nin Quantum Dot Pro 2024 teknolojisi, %98 DCI-P3 geniş renk gamı sunarak 10 milyardan fazla rengi olağanüstü bir doğrulukla gösteriyor. Ayrıca, T7K serisi, ΔE<0.99 renk doğruluğu derecesi ile profesyonel kalitede renk üretimi garanti ediyor.

TCL T7K Mini LED TV

Yenilikçi Teknoloji: Optik Görüntüleme Mikro-Lens ve Hassas Oyma İşlemi

TCL, T7K TV’lerine, geliştirilmiş yayılım açısı, ısı dağılımı ve parlaklık homojenliği vaat eden kendi geliştirdiği optik görüntüleme mikro-lens teknolojisini eklemiştir. TV’ler ayrıca, resim kalitesini daha da artırmak için sararmaya karşı dayanıklı optik malzeme ve mikron düzeyinde hassas oyma işlemi kullanmaktadır. T7K serisi, 65.000 seviyede bölgesel arka ışığı hassas bir şekilde kontrol edebilen 16-bit çevresel parlaklık ve renk sıcaklığı algılama özelliğine sahiptir. Bu, minimum halo etkisi ile daha net ve daha gerçekçi bir ekran sunar.

TCL T7K Mini LED TV

Dolby Atmos ile Zengin Ses Deneyimi ve Smart Desktop Kullanıcı Arayüzü

Ses deneyimi de ihmal edilmemiştir. T7K TV’ler, Dolby Atmos desteği ile 5 birimli 70W 2.1 kanal Hi-Fi profesyonel ses sistemine sahiptir. Ek olarak, TV’ler, derin ve etkileyici baslar için 20W süper-filtre subwoofer ile donatılmıştır. T7K, başlangıç reklamları olmayan kullanıcı dostu bir arayüz ve hızlı bir açılış süresi sunan Smart Desktop üzerinde çalışır. Çeşitli bağlantı seçeneklerini destekler, bunlar arasında 4 kanallı HDMI 2.1, USB 3.0 ve Wi-Fi 6 bulunur. Ayrıca, T7K, ev ağınızdan büyük medya dosyalarını sorunsuz bir şekilde akış yapmanıza olanak tanıyan NAS (Ağa Bağlı Depolama) uyumluluğuna sahiptir.

  Apple, watchOS 11 Public Beta'yı Yayınladı: İşte Yenilikler ve Detaylar