Aktivision Call of Duty: Warzone Mobile  Aktivision’ 21 Martta erişime açıyor
Aktivision Call of Duty: Warzone Mobile Aktivision’ 21 Martta erişime açıyor
  • Mart 1, 2024

Call of Duty: Warzone Mobile, Activision tarafından geliştirilen ve 21 Mart 2024 tarihinde iOS ve Android için yayınlanması planlanan bir mobil FPS battle royale oyunudur.

Oyun, Call of Duty: Warzone serisinin klasik savaş, silah ve araçlarını mobil platformlara taşıyor. Oyuncular 120’ye kadar canlı oyuncuya karşı heyecan verici maçlarda hayatta kalmak için mücadele ediyor.

Oyun, Call of Duty: Modern Warfare II ve Call of Duty: Warzone ile aynı Battle Pass ve arkadaş listesini sunuyor. Oyunun ana cazibe merkezlerinden biri, hayranların favorisi Verdansk haritasının geri dönüşü.  Verdansk, çok sayıda önemli noktaya sahip devasa bir harita. Oyuncular düşmanları yenmek, sözleşmeleri tamamlamak ve öldürme serilerini kullanmak için farklı stratejiler geliştirebilirler. Ayrıca ölüm üzerine kamplarda düello kazanarak ikinci bir şans elde edebilirler.

Aktivision Call of Duty: Warzone Mobile  Aktivision' 21 Martta erişime açıyor

Oyun, modern mobil oyuncular için optimize edilmiş hareket, nişan alma, silah kullanımı, fizik, animasyon ve ses özelliklerine sahiptir. Grafikler ve kontroller de son teknoloji ürünüdür. Sosyal özellikler oyuncuların arkadaşlarıyla bağlantı kurmasına ve oyun içi sohbet kanallarını kullanmasına olanak tanır. Oyunu oynamak ücretsizdir, ancak isteğe bağlı oyun içi satın alımlar yoluyla sanal para birimi ve öğeler kullanılabilir.  Oyuna ön kayıt yaptıran oyuncular, global hedeflere ulaşmaları halinde lansmanda ödül kazanma şansına sahip olacaklar.Call of Duty: Warzone Mobile, mobil battle royale oyunlarına yeni bir soluk getiriyor ve Call of Duty hayranlarını heyecanlandıracak.

Call of Duty: Warzone Mobile 21 Martta erişime açılacak.

Ön kayıt için tıklayınız.

Aktivision Call of Duty: Warzone Mobile  Aktivision' 21 Martta erişime açıyor

  iPhone 15 Serisini Neden Satın almamalıyız?