AOZOE A2 Ultra tanıtıldı Yeni Steam Deck mi geliyor ?
AOZOE A2 Ultra tanıtıldı Yeni Steam Deck mi geliyor ?
  • Nisan 15, 2024

AOZOE A2 Ultra: Yeni Nesil Taşınabilir Oyun Deneyimi

AOZOE A2 Ultra

AOZOE, Intel Extreme Masters etkinliğinde A2 Ultra adını verdiği yeni taşınabilir oyun konsolunu resmi olarak duyurdu. Bu cihaz, yüksek performans vaadiyle ve Steam Deck’in alternatifi olarak piyasaya sürülüyor.

Tasarım ve Performans

AOZOE A2 Ultra, tasarım açısından Steam Deck’e benzerlik gösterse de, 666 gram ağırlığıyla biraz daha ağır bir yapıya sahip. Cihaz, 7 inç 1920×1200 piksel çözünürlüğünde bir ekranla geliyor ve 120 Hz yenileme hızı sunuyor. Ayrıca, 32 GB veya 64 GB LPDDR5X RAM seçenekleri ve 512 GB ila 2 TB arasında değişen PCIe 4.0 M.2 2280 SSD dahili depolama alanıyla kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

AOZOE A2 Ultra

Soğutma Sistemi ve Batarya

AOZOE A2 Ultra, tek fan ve sıvı soğutma sistemi ile ısıyı minimum düzeyde tutmayı hedefliyor. Ayrıca, 12600 mAh kapasiteli bataryasıyla 3 saate kadar kesintisiz oyun deneyimi vaat ediyor.

Bağlantı Seçenekleri ve Özellikler

Bluetooth 5.4 ve Wi-Fi 7 gibi bağlantı seçeneklerine sahip olan AOZOE A2 Ultra, Hall Effect analog tetikleyicilere ve dairesel RGB ışıklara sahip. Bu özellikler, kullanıcılara daha kişiselleştirilmiş ve yanıt veren bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

AOZOE A2 Ultra

Fiyatlandırma ve Kullanıcı Görüşleri

Henüz fiyatlandırma detayları açıklanmamış olsa da, AOZOE A2 Ultra’nın piyasaya sürülmesi, oyun severler arasında büyük bir merak uyandırdı. Kullanıcılar, bu yeni cihazın sunduğu özellikler ve performansı değerlendirirken, fiyatının da rekabetçi olmasını bekliyorlar.

 

Fallout 76 Ücretsiz Oynama Fırsatı Sunuyor

  Redmi Pad Pro tanıtıldı işte özellikler fiyatı ve daha fazlası