Assassin’s Creed Mirage: Ücretsiz Deneme Fırsatı
Assassin’s Creed Mirage: Ücretsiz Deneme Fırsatı
  • Mayıs 29, 2024

Assassin’s Creed Mirage: Ücretsiz Deneme Fırsatı

Assassin’s Creed Mirage: Ücretsiz

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Assassin’s Creed’in en yeni oyunu Assassin’s Creed Mirage, sınırlı bir süre için ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunun tam sürümüne sahip olmasanız bile, 16 Nisan’dan 30 Nisan’a kadar iki saatlik bir deneme sürümünü tecrübe etme fırsatı sunuluyor.

ÖzellikMinimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşlemci (CPU)AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz veya Intel Core i7-4790K @ 4.4 GHzAMD Ryzen 5 3600 @ 4.2 GHz veya Intel Core i7-8700K @ 4.6 GHz
RAM8 GB16 GB
Ekran Kartı (GPU)AMD Radeon RX 570 (4 GB) veya NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB)AMD Radeon RX 5600 XT (6 GB) veya NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti (6 GB)
Video RAMAMD için 4 GBIntel için 8 GB
Piksel Shader5.15.1
Vertex Shader5.15.1
İşletim Sistemi (OS)Windows 10, Windows 11 (64-bit)Windows 10, Windows 11 (64-bit)
Boş Disk Alanı40 GB (SSD önerilir)40 GB (SSD önerilir)

Assassin’s Creed Mirage

Oyunun Çıkışı ve Hikayesi

Assassin’s Creed Mirage, serinin 13. ana oyunu olarak 5 Ekim 2023 tarihinde piyasaya sürüldü ve oyunculara 9. yüzyıl Bağdat’ında geçen bir hikayeyi sunuyor. Oyun, genç hırsız Basim’in hikayesini anlatıyor ve onun kabus gibi vizyonlar gören bir sokak hırsızı olarak adalet arayışını ve cevaplarını bulma çabasını konu alıyor. Oyuncular, Bağdat’ın canlı ve yoğun şehir dokusunda parkur yeteneklerini kullanarak hedeflerini sessizce yok edebilirler.

Platformlar ve İlerleme Kaydı

Bu ücretsiz deneme sürümü, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC platformlarında mevcut olacak ve oyuncuların ilerlemeleri, oyunu satın aldıklarında kaydedilecek. Bu, oyunu denemek isteyenler için mükemmel bir fırsat sunuyor ve eğer oyunu beğenirlerse, kaldıkları yerden devam edebilme imkanı sağlıyor.

  Dünyanın En Büyük Çift Rotorlu Rüzgar Türbini Tanıtıldı: Yenilenebilir Enerjide Yeni Bir Devrim

Assassin’s Creed Mirage

Oyunun Değerlendirmesi ve Yenilikler

Eurogamer gibi oyun siteleri, Assassin’s Creed Mirage’ın serinin köklerine dönüş yaptığını ve Orta Doğu’nun kumları üzerinde şehir büyüklüğünde bir harita ve hikaye ile daha yönetilebilir bir oyun süresi sunduğunu belirtiyor. Oyun, serinin 15. yıldönümüyle birlikte piyasaya sürüldü ve yakın zamanda serinin geçmiş dönemine bir kapak niteliği taşıyor.

Ubisoft, oyunculara daha fazla içerik sunmaya devam ediyor. Eğer Assassin’s Creed Mirage’ı zaten oynuyorsanız, bugün sizin için de bir yenilik var. Artık Basim’in kahramanını, Assassin’s Creed Valhalla’nın ana karakteri Eivor’un Viking kıyafetleriyle giydirebilirsiniz. Bu yeni görünüm, Basim’i Bağdat güneşi altında biraz fazla giyinmiş gibi gösterse de, serinin hayranları için ilgi çekici bir detay olabilir.

Deneme Sürümünün Önemi

Assassin’s Creed Mirage’ın ücretsiz deneme sürümü, serinin hayranları için harika bir fırsat sunuyor ve Ubisoft’un bu cömert teklifi, oyunun daha geniş bir kitle tarafından keşfedilmesine olanak tanıyor. Oyunun tam sürümünü satın almak isteyen oyuncular için de ilerlemelerini kaybetmeden devam etme şansı veriyor. Bu deneme sürümü, serinin eski ve yeni hayranları için kaçırılmaması gereken bir deneyim sunuyor. Oyunun ücretsiz olarak sunulduğu bu sınırlı süreyi kaçırmayın ve 9. yüzyıl Bağdat’ının sokaklarında maceraya atılın!