Battlefield 2042 ücretsiz erişime açılıyor!
Battlefield 2042 ücretsiz erişime açılıyor!
  • Mart 14, 2024

Battlefield 2042 ücretsiz  erişime açılacak ite ayrıntılar

 

Electronic Arts EA, oyunculara oyunu deneyimleme fırsatı tanımak için sınırlı süreli ücretsiz oynanabilecek etkinlik düzenledi.  Battlefield 2042’nin “Season 7: Turning Point” sezonu kapsamında gerçekleşen ücretsiz oynanabilecek etkinliğinin detaylarına ve oyuncuların bu etkinlikten nasıl yararlanabileceğini açıklayacağız?

Etkinlik Tarihleri ve Erişim

Battlefield 2042’nin ücretsiz oynanabilecek etkinliği, PlayStation, Xbox ve Steam platformlarında 21 Mart’tan 24 Mart’a kadar gerçekleşti. Oyuncular, bu tarihler arasında oyunun tam sürümüne erişebilir ve “Season 7: Turning Point” sezonunun tüm içeriğini deneyimleyebilirler. Etkinlik, yeni harita “Haven” üzerinde yoğunlaşan banliyö savaşlarına odaklanıyor ve oyunculara yeni silahlar ve müttefik olarak yıkım kullanma imkanı sunuyor.

battlefield 2042

Battlefield 2042 Yeni Harita: Haven

Haven” haritası, Battlefield 2042’nin banliyö savaşlarına odaklanan yeni bir haritasıdır. Oyuncular, bu haritada kentsel çatışmaların ortasında kendilerini bulacak ve çevresel yıkımı stratejik avantajlar için kullanabilecekler. Harita, oyunculara hem yakın mesafe çatışmaları hem de geniş açık alanlarda savaşma fırsatı tanıyor.

 

65 saat şarjı giden saat Xiaomi Watch 2 özellikleri ve fiyatı

S24 vs. İphone 15 iki amiral gemisini karşılaştırıyoruz

  Altın kaplamalı akıllı saat tanıtıldı : HONOR Watch GS 4