Call of Duty: Black Ops 6, Game Pass’e Geliyor!
Call of Duty: Black Ops 6, Game Pass’e Geliyor!
  • Mayıs 28, 2024

Call of Duty: Black Ops 6, Game Pass’e Geliyor!Call of Duty: Black Ops 6, Game Pass’e Geliyor!

Oyun dünyasında heyecanlı bir bekleyiş sona eriyor. Oyuncuların merakla beklediği Call of Duty: Black Ops 6, Xbox Game Pass’e giriş yapmaya hazırlanıyor. Microsoft’un abonelerine gönderdiği bir bildirim, oyunun çıkış gününde Game Pass’e ekleneceğini işaret ediyor. Bu haber, oyun severler arasında büyük bir coşku yarattı.

Bir Yanlışlık mı, Yoksa Sürpriz mi?

Xbox, belki de bir yanlışlıkla, belki de planlı bir sürprizle, Black Ops 6’nın Game Pass’e çıkış gününde ekleneceğini doğrulamış gibi görünüyor. X (eski adıyla Twitter) üzerinden paylaşılan bir Game Pass uygulaması bildirimi, kullanıcılara bu heyecan verici haberi duyurdu.

vvvvv 3

Fragmanlar Yayınlandı, Beklenti Arttı

Call of Duty serisinin en yeni oyunu Black Ops 6 için iki yeni fragman yayınlandı. Daha önce sızıntılar dışında pek bir bilgiye sahip olmadığımız oyun hakkında, fragmanlar merakı giderecek nitelikte. Fragmanlar, oyunun grafikleri, oynanış mekanikleri ve hikaye ipuçlarıyla dolu.

Dünya Çapında Tanıtım Yakında

Call of Duty: Black Ops 6’nın dünya çapında tanıtımı 9 Haziran 2024 tarihinde gerçekleşecek. Xbox Games Showcase etkinliğinde, saat 10:00 PT’de başlayacak olan tanıtım, oyunun detaylarını ve belki de oynanış görüntülerini içerecek. Oyunun resmi comms kanalları, bu tarihi duyurdu ve tüm oyuncuları bu önemli güne davet etti.

Black Ops 6

Çıkış Tarihi ve Game Pass’e Eklenme Durumu

Black Ops 6’nın Game Pass’e ne zaman ekleneceği konusunda kesin bir bilgi olmasa da, oyunun çıkış gününde abonelik servisine eklenmesi giderek daha olası görünüyor. Şu an için oyunun çıkış tarihi 25 Ekim olarak belirtiliyor!

  Call of Duty: Black Ops 6 Fragmanı çıktı

v 9

Oyun dünyasının en çok beklenen oyunlarından biri olan Call of Duty: Black Ops 6, Xbox Game Pass’e geliyor. Bu gelişme, hem oyun severler hem de abonelik servisi için büyük bir adım. Oyunun çıkışıyla birlikte, Game Pass’in değeri daha da artacak ve aboneler, bu heyecan verici yeni oyunu deneyimleme şansına sahip olacaklar. Oyunun dünya çapında tanıtımına az bir zaman kala, gözler 9 Haziran’a çevrildi. Oyunun detayları, tanıtım etkinliğinde ortaya çıkacak ve oyun severler, Black Ops serisinin en yeni üyesiyle tanışacaklar.