“Deadpool & Wolverine” Filminin İlk Fragmanı  Yayımlandı
“Deadpool & Wolverine” Filminin İlk Fragmanı  Yayımlandı
  • Nisan 22, 2024

“Deadpool & Wolverine” Filminin İlk Fragmanı  yayımlandı

“Deadpool & Wolverine” Filminin İlk Fragmanı  yayımlandı

Bu yılın en merakla beklenen projelerinden biri olan “Deadpool & Wolverine” filmi, geçtiğimiz saatlerde yayınlanan yeni fragmanı ile olay yarattı. Önceki fragmana göre birçok önemli ayrıntı içeren tanıtım filmi, Super Bowl 2024 sırasında gösterildi. Film resmi olarak “Deadpool ve Wolverine” adını aldı.

YouTube’da yayınlanan senaryoya göre, sevilen serinin üçüncü bölümünde kanla dolu paralı asker DeadpoolLoki dizisinde gösterilen “Zaman Değişiklikleri Yönetimi” sayesinde Marvel evrenine geliyor ve Hugh Jackman’ın Wolverine karakteriyle bir araya gelmesi gerekiyor. Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın yanı sıra, Emma CorrinMorena BaccarinRob DelaneyLeslie UggamsKaran Soni ve Matthew Macfadyen filmde yer aldı. Bu oyunculardan birçoğu önceki “Deadpool” filmlerinde de rol almıştı. Macfadyen, UVİ’de çalışan yeni bir karakteri oynarken, Corrin’in rolü hala gizemini koruyor.

“Deadpool & Wolverine” filminin yönetmeni daha önce Reynolds ile “Green Lantern” ve “Self/less” filmleri üzerinde çalışmış olan Shawn Levy oldu. Film 26 Temmuz 2024’te dünya prömiyerini yapacak.

 

vivo T3x 5G hakkında bilgiler gelmeye başladı

İLGİNİ ÇEKEBİLİR !  Elden Ring: Shadow of the Erdtree PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu