EA Sports™ College Football 25  geliyor işte ayrıntıları
EA Sports™ College Football 25  geliyor işte ayrıntıları
  • Mayıs 18, 2024

EA Sports™ College Football 25  geliyor işte ayrıntılarıEA Sports™ College Football 25  geliyor işte ayrıntıları

EA Sports™ College Football 25, PlayStation®5 ve Xbox Series X|S için çıkacak ve oyunculara benzersiz bir kolej futbolu deneyimi sunacak. Geliştirme ekibinden alınan bilgilere göre, oyunun özellikleri ve modları hakkında daha fazla detay yaz aylarında paylaşılacak. Ancak, bekleyişinizi daha fazla uzatmadan, EA Sports™ College Football 25’in ilk bakışını sizlerle paylaşıyoruz.

CampusIQ™ ile Patlayıcı Oynanış

EA Sports™ College Football 25’te, 134 okul arasında CampusIQ™ ile patlayıcı bir oynanış deneyimi yaşayacaksınız. Quinn Ewers, Donovan Edwards ve Travis Hunter gibi sporcular, kolej sporlarında devrim yaratan bir NIL anlaşması sayesinde ilk kez oyunda yer alacak. Cumartesi günleri, kolej futbolunun ikonik atmosferlerine dalarken ve kendi kolej mirasınızı oluştururken asla aynı olmayacak.

EA Sports™ College Football 25 OynanışEA Sports™ College Football 25  geliyor işte ayrıntıları

CampusIQ™, geniş bir özellik yelpazesiyle otantik, hızlı tempolu ve benzersiz bir kolej futbolu oynanışı sunar. Her bir FBS takımının çeşitli oyun stilleri arasında stratejik karar verme yeteneğinizi test edin.

Yıpranma ve YorgunlukEA Sports™ College Football 25  geliyor işte ayrıntıları

Yeni Yıpranma ve Yorgunluk sistemiyle, darbeler biriktiğinde oyuncular yıpranır. Oyuncularınızın sağlığını yönetin, yorgunluğu sınırlayın, sakatlık riskini değerlendirin ve en önemli anlarda en iyi durumda olmalarını sağlamak için stratejik değişiklikler yapın.

Önceden Tanıma

Önceden Tanıma sistemiyle, her snap arkasındaki karar daha fazla önem kazanır. Yüksek becerili üst sınıf öğrencilerinize mi güveniyorsunuz yoksa deneyimsiz birinci sınıf öğrencilerinizle risk mi alıyorsunuz? Oyunu okuyun ve en doğru kararı vermek için oyuncularınızı tanıyın.

Ev Sahibi AvantajıEA Sports™ College Football 25  geliyor işte ayrıntıları

Oyun değiştiren ev sahibi avantajları, oynaması en zor yerlerde rakiplerinizi sarsar. Takımınızın deplasman oyunu kompozisyonunu ve güven seviyelerini test edin.

  Ghost of Tsushima 16 Mayıs 2024'te çıkıyor

İkonik Atmosferler

The Big House’tan The Swamp’a, Tuscaloosa’dan College Station’a kadar, kolej futbolunun desibel sarsan ses manzarası sizi stadyumun içine sokar.

Gelenek ve GösterişEA Sports™ College Football 25  geliyor işte ayrıntıları

Her Cumartesi kolej futbolu stadyumlarını elektriklendiren hikayelerle dolu geleneklerin, manzaraların ve seslerin tadını çıkarın. Eşsiz takım çıkışları, rekabet ritüelleri, senkronize kalabalık tezahüratları, gürültü ölçerler ve gerçek maç günü sesleri, marşlar ve tabii ki maskotlarla, nereye bakarsanız bakın kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Çıkış Tarihi ve Beklentiler

EA Sports College Football 25’in çıkış tarihi 19 Temmuz 2025 olarak belirlenmiş durumda. Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği bu tarihe kadar daha fazla ayrıntı ve içerik paylaşılacak. Geliştirme ekibi, oyun deneyimini en üst düzeye çıkarmak için titizlikle çalışıyor ve yaz aylarında daha fazla detayın paylaşılması bekleniyor. Bu yüzden, kolej futbolu tutkunları için heyecan dolu bir bekleyiş olacak!