Google Vids tanıtıldı : Yeni Nesil Video Oluşturma Uygulaması
Google Vids tanıtıldı : Yeni Nesil Video Oluşturma Uygulaması
  • Nisan 9, 2024

Google Vids: Yenilikçi Video Oluşturma Uygulaması

Google, Google Vids adında yapay zeka destekli yeni bir video oluşturma uygulamasını tanıttı. Bu uygulama, kullanıcıların tarayıcı üzerinden kolayca videolar oluşturmasına ve düzenlemesine olanak tanıyor.

Google Vids’in Özellikleri

Google Vids, kullanıcıların birkaç basit adımda profesyonel görünümlü videolar oluşturabilmesini sağlayan özelliklere sahip. Uygulama, önceden belirlenmiş şablonlar ve projeler başlatmayı mümkün kılan bir “yardım et” özelliği sunuyor.

Gerçek Zamanlı İş Birliği

Kullanıcılar, Google Vids’in gerçek zamanlı iş birliği özelliği sayesinde bir projede aynı anda çalışabilir ve videoları birlikte geliştirebilirler.

Google Vids’in Kullanımı

Google Vids, kullanıcıların “Bana bir video oluşturmama yardım et” komutuyla başlayarak, hedef, izleyici ve uzunluk gibi detayları belirterek fikirlerini tanımlamalarına imkan tanır.

Google Vids ve Google Workspace Entegrasyonu

Google Vids, Google Workspace ile entegre bir şekilde çalışır ve kullanıcıların işlerini daha etkili bir şekilde yapmalarını sağlar.

Google Vids’in Geleceği

Google Vids, Haziran ayında Workspace Labs’ta kullanıma sunulacak ve Google, ilk geri bildirimleri değerlendirdikten sonra uygulamayı genişletecek.

 

 

Android 15 güncellemesi birlikte Bluetooth kapatılamayacak

İLGİNİ ÇEKEBİLİR !  Ubisoft Yeni Oyunu Assassin’s Creed Hexe