Steam Deck  tahtından iniyor! MSI Claw ön siparişe açıldı!
Steam Deck tahtından iniyor! MSI Claw ön siparişe açıldı!
  • Mart 4, 2024

Nintendo Switch, Steam Deck gibi oyun konsollarına rakip olarak gösterilen MSI Claw ön siparişe açıldı! MSI Claw‘ in oyun konsolu piyasasındaki etkisi merakla bekleniyor.

MSI Claw Çıkış Fiyatı

MSI Claw, CES 2024’teki lansmanının ardından şu anda ön sipariş için mevcut. Giriş seviyesi modelin fiyatı 799,99 USD ve 16 GB RAM ve 1 TB SSD ile birlikte geliyor. Yine 16 GB RAM ve 512 GB SSD’ye sahip bir başka modelin fiyatı ise 749.992 ABD Doları. MSI Claw, oyunculara her yerde sınırsız oyun deneyimi sunma potansiyeli ile taşınabilir oyun deneyimlerinde yeni bir çağın başlangıcı olarak nitelendiriliyor. Güçlü performansı ve taşınabilirliği ile öne çıkan cihaz, oyun tutkunları için ideal bir seçim olarak öne çıkıyor.

Steam Deck  tahtından iniyor! MSI Claw ön siparişe açıldı!

MSI Claw, Intel® Core™ Ultra işlemci ile güçlendirilmiş ve Intel® XeSS teknolojisi ile uyumlu devrim niteliğinde bir el oyun konsoludur. Bu teknoloji, AAA oyunlarda bile akıcı ve sürükleyici bir oyun deneyimi sağlar.MSI Claw A1M, Windows 11 Home işletim sistemi ile güçlendirilmiştir ve 120 Hz yenileme hızına sahip 7 inç 1920×1080 FHD dokunmatik ekrana sahip cihaz ayrıca %100 sRGB renk gamına ve 500 nit parlaklığa sahip IPS  bir panele sahip.

 

MSI Claw’ın tasarımı, uzun oyun seanslarında bile rahat bir oyun deneyimi sağlamak için ergonomik olarak geliştirildi. Cihaz, hassas bir şekilde üretilmiş Hall Effect tetikleyicilere ve joysticklere sahiptir ve öncü 53 Whr pil kapasitesi, piyasadaki ortalama bir cihazdan %50 daha uzun pil ömrü sağlar. Ayrıca Cooler Boost HyperFlow teknolojisi ile dahili bileşenleri soğutan devrim niteliğinde bir hava akımı tasarımına sahip.

MSI Claw, RGB aydınlatmalı analog çubuklar ve ABXY düğmeleri ile oyun tarzını sergileyebilir. Ayrıca, kullanıcının tercihine göre ayarlanabilen özelleştirilebilir bir aydınlatma sistemine sahip olan cihaz, kullanıcıların en sevdikleri melodiler eşliğinde ışıkların dansını izlemenin keyfini çıkarmalarını sağlıyor.

  Aktivision Call of Duty: Warzone Mobile Aktivision' 21 Martta erişime açıyor

Cihaz, Thunderbolt™ 4 ile yüksek hızlı aktarım ve çok çeşitli bağlantı seçenekleri sunuyor. MSI Centre M, el cihazları için tasarlanmış kullanımı kolay ayarlara sahip özel bir arayüz sunuyor. MSI AI Engine, çeşitli sistem ayarlarını ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde otomatik olarak ayarlıyor. MSI AI Engine, çeşitli sistem ayarlarını ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde otomatik olarak ayarlar yapabilirsiniz.