Oppo Watch X  Tanıtıldı! 12 gün şarjı süresi var!
Oppo Watch X  Tanıtıldı! 12 gün şarjı süresi var!
  • Mart 1, 2024

Oppo Watch X  İle Ne Gibi Teknoloji Getiriyor

Akıllı saatler son yıllarda teknoloji meraklılarının en çok ilgisini çeken ürünlerden biri oldu. Bu alandaki rekabet de yoğunlaşmış durumda. Çin’in önde gelen teknoloji şirketlerinden Oppo, akıllı saat pazarında daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek için yeni modeli Oppo Watch X’i piyasaya sürdü. Peki Oppo Watch X neler sunuyor?

Gelin fiyatına ve özelliklerine bir göz atalım.

Oppo Watch X  Tanıtıldı! 12 gün şarjı süresi var!

Oppo Watch X, klasik tasarımıyla dikkat çeken bir akıllı saat: safir camla korunan 1,43 inç AMOLED ekran. Ekranın en yüksek parlaklığı 1.000 nit ve çözünürlüğü 466 x 466 piksel. Kasa paslanmaz çelikten yapılmıştır, 47 mm çapındadır, IP68 ve 5 bar suya dayanıklıdır. Ayrıca MIL-STD-810H askeri dayanıklılık testini de geçmiştir.

Oppo Watch X, Snapdragon W5 Gen 1 ve BES 2700BP işlemci ile güçlendirilmiştir. Bu nedenle akıllı saat hem performans hem de pil ömrü açısından iddialı. 500mAh kapasiteli pil, 10W hızlı şarj ile bir saatte yeniden şarj edilebiliyor; Oppo, akıllı saatin normal kullanımda 100 saat, güç tasarrufu modunda ise 12 güne kadar dayanacağını söylüyor.

Oppo Watch X, Google’ın WearOS 4 işletim sistemini kullanıyor. Bu da akıllı saatin Google’ın uygulamaları, hesapları ve asistanlarıyla uyum içinde çalışmasını sağlıyor. Ayrıca 20 yerleşik saat yüzüne ve 80’e kadar kullanılabilir saat yüzüne sahiptir. Sağlık ve aktiviteyi takip etmek için optik kalp atış hızı monitörü, SpO2, ivmeölçer, barometrik basınç sensörü, egzersiz izleyici, jiroskop ve manyetometreye sahiptir. Ayrıca çift bant GPS, Wi-Fi, Bluetooth ve NFC bağlantı seçeneklerine sahip

Oppo Watch X, Xiaomi Watch S3 ve Galaxy Watch 6 Classic gibi rakipleriyle yarışıyor.

  Google Pixel Watch 3 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Fiyat 299 USD olarak açıklandı. Saat 29 Şubat’ta satışa sunulacak.

Oppo Watch X  Tanıtıldı! 12 gün şarjı süresi var!