Nisan ayın PlayStation Plus ücretsiz oyunları belli oldu
Nisan ayın PlayStation Plus ücretsiz oyunları belli oldu
  • Mart 29, 2024

Sony,Nisan ayın PlayStation Plus’a eklenecek oyunları duyurdu Toplam değeri 2.828 TL

 Sony,Nisan ayın PlayStation Plus’a eklenecek oyunları duyurdu ve aboneler için toplam değeri 2.828 TL olan üç oyunu ücretsiz olarak sunacak.

Immortals of Aveum

Immortals of Aveum

PS5 platformunda yer alan ve oyuncuları Jak adlı karakterin kontrolünü veren bir nişancı oyunu. Oyuncular, dünyayı kurtarmak için Jak’ın büyülü yeteneklerini kullanırken, akıcı ve hızlı bir savaş deneyimi yaşayacaklar.

Minecraft Legends

Minecraft Legends

Minecraft Legends, hem PS4 hem de PS5 platformlarında oynanabilen, aksiyon ve stratejiyi birleştiren bir başka oyun. Oyuncular, çevrimiçi olarak sekiz kişiye kadar multiplayer modunda bir araya gelerek Minecraft dünyasında maceralara atılabilirler.

Skul: The Hero Slayer

Skul: The Hero Slayer

Skul: The Hero Slayer, PS4 platformunda bulunan 2 boyutlu bir aksiyon oyunu. Oyuncular, iskelet bir karakter olan Skul’u kontrol ederken, bir dizi yetenek kullanarak düşmanları alt etmeye çalışacaklar.

Bu oyunların yanı sıra, PlayStation Plus üyelerine özel olarak Overwatch 2 Mega paketi de sunulacak. Bu paket, Art Deco Symmetra ve Beekeeper Sigma gibi kostümler, bazı Battle Pass Kademe Atlama ve epik kostümler içerecek. Tüm bu içerikler, PlayStation Store’dan indirilebilecek.

Nisan ayının ilk yarısında sunulan bu ücretsiz oyunlar ve özel içerikler, PlayStation Plus abonelerine oyun dünyasında daha fazla seçenek ve eğlence sunuyor. Ancak unutulmamalıdır ki, 1 Nisan’da PlayStation Plus’tan kaldırılacak oyunlar da var.

Bunlar arasında F1 23, Sifu, Hello Neighbor 2 ve Destiny 2: Witch Queen bulunuyor. Bu oyunları 1 Nisan’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

 

 

Red Dead Redemption 3 (RDR3) ne zaman gelecek işte ayrıntıları

  “The Witcher 3: Wild Hunt” Büyük Genişleme Paketi Yolda!