Star Wars Outlaws Galaksinin en çok aranan kanun kaçağı olmaya hazır mısınız?
Star Wars Outlaws Galaksinin en çok aranan kanun kaçağı olmaya hazır mısınız?
  • Mart 5, 2024

Star Wars Outlaws Galaksinin en çok aranan kanun kaçağı olmaya hazır mısınız?
Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws, Massive Entertainment tarafından Lucasfilm Games lisansı ile geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan ilk açık dünya Star Wars oyunudur: Return of the Emperor ve Star Wars Return of the Jedi. 2 lisansıyla geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan ilk açık dünya oyunu: oyuncular galaktik yeraltı dünyasında zeki bir kanun kaçağı olan Kay Vess rolünü üstleniyor.

Star Wars: Outlaws’da Kay, Outer Rim’de tarihin en büyük soygunlarından birini gerçekleştirmeye ve yeni bir hayata başlamak için gerekli araçları elde etmeye çalışıyor. Omuzlarında arkadaşı Nix var. Galaksiler arası suç örgütleriyle savaşarak, çalarak ve onları alt ederek Kay ve Nix galaksinin en çok aranan adamları haline gelirler. Galaksi fırsatlarla doludur. Tabii risk almaya istekli değilseniz. Oyun konusu. Oyunun konusu, Star Wars evreninde daha önce hiç anlatılmamış orijinal bir hikayedir. Kay Vess, bir zamanlar İmparatorluk askeri olan ancak daha sonra isyan edip kaçan bir hayduttur. Nix ise Kay’in çocukluk arkadaşı, konuşan ve uçan bir yaratıktır. Kay, Nix ve BX Komando Droidleri, gemileri Trailblazer ile galaksiyi dolaşarak çeşitli suç örgütleri için yüksek riskli, yüksek ödüllü görevler üstlenirler. Kay’in amacı Nix ile yeni bir hayata başlamak için yeterli parayı biriktirmektir. Ancak yol boyunca İmparatorluk ve diğer düşmanlar karşılarına çıkar.

Star Wars Outlaws

Oyun özellikleri

Oyunun en önemli özelliği ilk açık dünya Star Wars oyunu olmasıdır. Oyuncular ikonik olanlardan yenilerine kadar çeşitli gezegenleri keşfedebilirler. Akiva’nın nemli ormanlarından Toshara’nın rüzgârlı savanlarına kadar her gezegen yeni maceralar, benzersiz zorluklar ve cazip ödüller sunuyor. Oyuncular gezegenin şehirlerini ve kantinlerini ziyaret etmek için yürüyebilir, koşabilir veya güçlendiriciler kullanabilir. Ayrıca Trailblazer’ın kokpitinde diğer gezegenlere seyahat edebilirler. Trailblazer, oyuncuların beğenilerine göre modifiye edebilecekleri silahlar ve aletlerle donatılmış bir gemidir. Oyuncular Trailblazer’ı kullanarak İmparatorluk ve diğer düşmanlarla heyecan verici hava savaşlarına girebilirler.

  Superman’in İlk Çizgi Romanı Rekor Fiyata Satıldı değeri tam 200 milyon TL

Kay Vess hem silahlara hem de yakın dövüş becerilerine sahip bir hayduttur. Oyuncular istedikleri zaman Kay’in güvenilir blaster’ıyla düşmana saldırabilir, gizlilik ve aletlerle onları alt edebilir veya avantaj elde etmek için doğru anı bularak onları şaşırtabilir. Oyuncunun seçimleri Kay’in galaksideki itibarını etkiler. Bazı suç örgütleri Kay’e saygı duyarken, diğerleri ondan nefret edebilir. Oyuncular ayrıca Kay’in kişiliğini ve görünümünü istedikleri gibi değiştirebilirler.

Star Wars Outlaws

Oyun geliştiricisi.

Oyun Massive Entertainment adlı İsveçli bir stüdyo tarafından geliştirilmiştir. Massive Entertainment daha önce Tom Clancy’s The Division ve Avatar: Frontiers of Pandora gibi açık dünya oyunlarıyla tanınmıştır. Tom Clancy’s The Division gibi açık dünya oyunlarıyla tanınır. Yayıncı Ubisoft’tur. Ubisoft, Assassin’s Creed, Far Cry, Watch Dogs ve Just Dance gibi popüler oyun serilerinin arkasındaki şirkettir. Oyunlar Lucasfilm Games’ten lisanslanmıştır. Lucasfilm Games, Star Wars ve Indiana Jones gibi kültürel ikonlar için oyunlar üreten şirkettir.

Star Wars Outlaws

Oyunun çıkış tarihi

Oyunun çıkış tarihi 2024 olarak açıklandı ve Xbox serisi X|S, PlayStation 5 ve PC platformlarında satışa sunulacak. Oyun ön siparişle satın alınabilecek ve fiyatı henüz açıklanmadı. .

Star Wars Outlaws, Star Wars hayranlarının ve açık dünya oyun meraklılarının beklediği bir oyun. Oyun, Star Wars evreninde yeni bir hikaye anlatmayı ve oyunculara galaksiyi keşfetme özgürlüğü vermeyi amaçlıyor. Oyunun geliştiricisi ve yayıncısı, bu tür oyunlarda deneyimi ve kanıtlanmış geçmişi olan bir şirkettir. Oyunun çıkış tarihi 2024 sonu olarak belirlendi.