Steam’de Ücretsiz Olan Efsanevi Oyun: Endless Legend
Steam’de Ücretsiz Olan Efsanevi Oyun: Endless Legend
  • Mayıs 17, 2024

Steam’de Ücretsiz Olan Efsanevi Oyun: Endless Legend

ccc 2

Oyun dünyasında heyecan verici bir gelişme yaşanıyor. Steam, strateji oyunu severlerin gözdesi olan ve SEGA tarafından yayınlanan Endless Legend’ı sınırlı bir süre için ücretsiz yaptı.

Endless Legend 

2014 yılında piyasaya sürülen Endless Legend, Amplitude Studios tarafından geliştirilen ve 4X strateji türünde bir oyundur. Keşfetme, Genişletme, Sömürme ve Yok Etme kurallarını takip eden bu sıra tabanlı strateji oyunu, geniş bir fantezi dünyasında geçmektedir. Oyuncular, sekiz farklı medeniyetten birini seçerek imparatorluklarını kurmak, şehirler inşa etmek, teknolojileri araştırmak ve diplomatik ilişkileri yönetmekle görevlendirilir.

Ücretsiz Erişim Detayları

Steam, normalde 29,99 dolar fiyat etiketi taşıyan bu oyunu, 23 Mayıs’a kadar hiçbir ücret ödemeden oyun kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor. Bu tekliften yararlanan oyuncular, oyunu kütüphanelerine ekledikten sonra kalıcı olarak sahip olacaklar.

Oyunun Özellikleri ve PopülerliğiEndless Legend Soundtrack 700x500 1

Endless Legend, yaklaşık on yaşında olmasına rağmen, imparatorluk yönetim sistemi ve özelleştirilebilir stratejik oynanışıyla oyunculardan büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Steam’de 30 binden fazla incelemeye sahip olan yapım, “Çok Olumlu” olarak derecelendirilmiştir.

DLC Paketlerinde Büyük İndirimler

Oyun dünyasının yaratıcı zekası Amplitude Studios, Endless Legend için ek paketlerde adeta bir indirim şöleni başlattı. Bu hafta sonuna özel, oyunun evrenini genişleten ve maceranıza taze heyecanlar katan Shifters ve Guardians ek paketleri, normal fiyatlarının sadece yüzde 20’si karşılığında sizleri bekliyor.

Bu eklentiler, sadece yeni karakterler ve görevlerle sınırlı kalmayıp, oyununuzun derinliklerine yeni mekanikler ekleyerek Endless Legend deneyiminizi tam anlamıyla dönüştürmeye hazır. Bu indirim fırtınasını kaçırmayın ve stratejik savaş alanlarınızı bu benzersiz DLC’lerle zenginleştirin!

  Battlefield 2042 ücretsiz erişime açılıyor!

Oyuncular Ne Diyor?Oyun

Oyun topluluğu içinde Endless Legend, zengin hikaye anlatımı, derin strateji unsurları ve görsel tasarımı ile övgü topluyor. Oyuncular, oyunun sunduğu zorluklar ve stratejik derinlik sayesinde saatlerce kendilerini kaybediyorlar.

Endless Legend’ın ücretsiz olması, hem yeni oyuncuların bu eşsiz deneyimi keşfetmelerine hem de eski oyuncuların oyunun ek paketlerini denemelerine olanak tanıyor. Bu teklif, Steam’in oyun severlere sunduğu değeri ve oyun endüstrisindeki cömertliğini bir kez daha gösteriyor. Eğer siz de strateji oyunlarına ilgi duyuyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın ve Endless Legend’ı deneyimleyin!