“The Last of Us” Dizisinin İkinci Sezonundan İlk Görüntüler Yayınlandı
“The Last of Us” Dizisinin İkinci Sezonundan İlk Görüntüler Yayınlandı
  • Mayıs 16, 2024

“The Last of Us” Dizisinin İkinci Sezonundan İlk Görüntüler Yayınlandı“The Last of Us” Dizisinin İkinci Sezonundan İlk Görüntüler Yayınlandı

HBO’nun hit dizisi “The Last of Us”, Naughty Dog’un aynı adlı popüler video oyunundan uyarlanmıştı ve ilk sezonuyla büyük beğeni toplamıştı. Şimdi, ikinci sezonun set fotoğrafları ve yapım aşamasına dair detaylar hayranların heyecanını daha da artırıyor.

Yeni Sezonun İlk Bakış“The Last of Us” Dizisinin İkinci Sezonundan İlk Görüntüler Yayınlandı

Yayınlanan fotoğraflar, yetişkin Ellie ve Dina karakterlerini ve harabe halindeki bir kenti gösteriyor. Ellie karakterini canlandıran Bella Ramsey ve Dina’yı canlandıran Isabela Maerced’in dönüşü, sosyal medyada hızla yayılan fotoğraflarla hayranları tarafından coşkuyla karşılandı. Ayrıca, Reddit kullanıcısı miss-sarah tarafından paylaşılan fotoğraflarda, Ellie’nin tüfek kullandığı ve atı Shimmer ile olan sahneler de dikkat çekiyor.

Çekimler ve Yapım Süreci“The Last of Us” Dizisinin İkinci Sezonundan İlk Görüntüler Yayınlandı

“The Last of Us”un ikinci sezon çekimleri şu anda Vancouver’da devam ediyor ve yeni sezonun 2025 yılında yayınlanması planlanıyor. Prodüksiyon ekibi, şehrin bitap haldeki sokaklarını ve oyunda birden fazla kez ortaya çıkan Weston’s Pharmacy gibi mekanları canlandırmak için yoğun bir çalışma içinde.

Oyuncu Kadrosu ve Hikaye

İkinci sezon, “The Last of Us Part 2” adlı oyunun bir kısmından uyarlanacak ve olası bir üçüncü sezon oyunun hikayesini devam ettirecek. Joel karakterini canlandıran Pedro Pascal’ın, kaynak materyalde yaşananlardan biraz farklı işlenmiş olsa da, dizi yapımcıları Craig Mazin ve Neil Druckmann’ın olaylara daha sadık kalmayı planladıkları belirtiliyor.

  GeForce Now Nisan Ayında Eklenen oyunlar