Ubisoft’un Yeni Oyunu Star Wars Outlaws Çıkış Tarihi Açıklandı
Ubisoft’un Yeni Oyunu Star Wars Outlaws Çıkış Tarihi Açıklandı
  • Nisan 10, 2024

Ubisoft’un Yeni Oyunu Star Wars Outlaws Çıkış Tarihi Açıklandı

Ubisoft’un merakla beklenen oyunu Star Wars Outlaws’ çıkış tarihi nihayet açıklandı. Oyun, 30 Ağustos 2024 tarihinde oyun severlerle buluşacak.

Oyunun Özellikleri ve Oynanışı

Oyuncular, Kay Vess adında bir haydut olarak, yanında sadık yoldaşı Nix ile birlikte galaksinin suç çeteleri arasında dolaşacak ve en çok arananlar listesine girecek. Her kararınızın itibarınızı etkileyeceği bu macerada, değerli malları çalmak, gizli mekanlara sızmak ve düşmanları alt etmek gibi yüksek riskli görevleri üstleneceksiniz.

Tanıtım Fragmanları ve Beklentiler

Ubisoft, oyunun tanıtımı için iki resmi fragman yayınladı ve bunlardan en kapsamlısı olan 10 dakikalık oynanış fragmanını geçtiğimiz Haziran ayında oyun severlerin beğenisine sundu. Oyun, PS5Xbox Series X|S ve PC (Ubisoft Connect üzerinden) platformlarında yer alacak. Fiyatlandırma konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, oyunun kapsamı ve Ubisoft’un son AAA oyunları için belirlediği fiyatlandırmalar göz önünde bulundurulduğunda, oyunun yaklaşık 70 dolar olması bekleniyor.

Star Wars Outlaws Çıkış Tarihi Açıklandı

Hikaye ve Karakterler

Star Wars Outlaws’ın hikayesi, Kay Vess ve axolotl benzeri yoldaşı Nix’in, Dış Çember’de görülmemiş bir soygun girişimini konu alıyor. Oyun, Han Solo veya Jack Sparrow’un maceralarını andıran bir haydut hikayesi sunmayı vaat ediyor. Oyunun yaratıcı direktörü Julian Gerighty’ye göre, karakterler “daha amatör, küçük bir hırsız” olarak tasvir ediliyor ve beklenmedik bir durumun içinde buluyorlar.

Ubisoft ve Disney’in resmi açıklamasına göre, Star Wars Outlaws oyunu, oyunculara galaksinin suç çeteleri arasında mücadele ederken, risk alarak yeni bir hayata başlama şansı sunuyor. Oyunun geçtiği dönem, İmparatorluk’un giderek daha fazla kontrolü ele geçirdiği, ancak suç örgütlerinin de güç kazandığı ve zayıflıklardan faydalandığı bir zaman dilimi olarak belirlenmiş.

  Xiaomi 14T Pro Özellikleri Sızdırıldı

Daha fazla bilgi ve güncellemeler için Ubisoft’un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Star Wars OutlawsStar Wars evreninin derinliklerine dalmak ve galaksinin en tehlikeli suçlularından biri olmak isteyen herkes için kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuyor.

 

2024 yılı en çok satan Steam oyunları belli oldu