Xiaomi’nin Yeni Devi: TV S85 Mini-LED
Xiaomi’nin Yeni Devi: TV S85 Mini-LED
  • Nisan 11, 2024

Xiaomi’nin Yeni Devi: TV S85 Mini-LED

Xiaomi, televizyon teknolojisindeki yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. Şirketin yeni amiral gemisi TV S85 Mini-LED, piyasaya sürülmesiyle birlikte göz kamaştırıcı özellikleri ve HyperOS işletim sistemiyle dikkat çekiyor. Bu yeni model, Xiaomi’nin televizyon pazarındaki iddiasını güçlendiren özelliklerle donatılmış durumda.

Xiaomi’nin Yeni Devi: TV S85 Mini-LED

Teknoloji ve Tasarım Harikası

85 inç büyüklüğündeki bu dev ekran, 1200 nit tepe parlaklığı ile piyasadaki en parlak ekranlardan biri olma özelliğini taşıyor. Mini-LED panelleri sayesinde daha derin siyahlar ve zengin renkler sunan TV S854K çözünürlük ve 144Hz yenileme hızı ile akıcı ve keskin bir görüntü kalitesi vaat ediyor. Xiaomi’nin Master Picture Quality Engine teknolojisi ile desteklenen bu model, renklerin, kontrastın, netliğin ve hareketin optimize edilmesi için gelişmiş algoritmalar kullanıyor.

 

Kullanıcı Deneyimi ve HyperOS

Xiaomi TV S85, kullanıcı deneyimini zenginleştiren HyperOS işletim sistemi ile geliyor. Bu işletim sistemi, kullanıcıların içeriklere daha hızlı ve kolay erişimini sağlayarak, televizyon izleme alışkanlıklarını değiştirmeyi hedefliyor. Ayrıca, düşük mavi ışık teknolojisi ve titreme azaltma özelliği ile uzun süreli kullanımlarda göz sağlığını koruma özelliğine de sahip.Xiaomi’nin Yeni Devi: TV S85 Mini-LED

Oyun ve Eğlence İçin İdeal

Oyuncular için ideal bir seçenek olan Xiaomi TV S85, değişken yenileme hızı (VRR) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) desteği sunuyor. HDMI 2.1 bağlantı noktaları sayesinde gelişmiş bağlantı hızlarına ulaşan bu model, 4ms gibi düşük bir gecikme süresine sahip. Böylece oyun oynarken yüksek performans ve akıcılık elde ediliyor.

Güçlü Donanım

4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olan Xiaomi TV S85, dört çekirdekli A73 işlemci ile güçlendirilmiş. Bu donanım, televizyonun hızlı ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlayarak, kullanıcıların kesintisiz bir eğlence deneyimi yaşamasına olanak tanıyor.

  RTX 3070 2024 Yılında Hala Alınır Mı?

 

Xiaomi yeni bebek kamerası tanıttı